0
0

Hem Tütsü Zencefil Yeşilçay Kokulu 20 Çubuk Tütsü - Ginger Green Tea

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
<

HEM ZENCEFİL YEŞİLÇAY KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Ginger Green Tea İncense Sticks 20Çubuk (±%3)

Hem Zencefil Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:
Hem Zencefil Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü 20li
Hem Zencefil Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü 20li İzin Belge:
Zencefil Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü Manufactures & Exporters HEM CORPORATION - MUMBAI - BANGALORE - INDIA (HİNDİSTAN)
Hem Zencefil Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü 20li İçindekiler:
Zencefil Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü ürünü içerisinde; takribi 20 adet Zencefil Yeşilçay kokulu çubuk tütsü bulunur. (±%3)
Hem Zencefil Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü 20li Kullanımı:
Zencefil Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü kullanılışı; Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur, 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır ve kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Zencefil Yeşilçay Kokulu Tütsü Zencefil Yeşilçaylı Çubuk Tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur. Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde yakılıpta tütsüleme sağlanabilir.
Hem Zencefil Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü 20li Yan Etkileri:
Zencefil Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü Ürününün Bilinen yan etkisi bulunmamaktadır. Hem Zencefil Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü bitkisel üründür, kesinlikle ilaç değildir.
Hem Zencefil Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü 20li Muhafaza ve Uyarı:
 • Hem Zencefil Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü Ürünü üzerindeki saklama şartlarına uyarak serin kuru rutubetsiz ortamda direkt güneş ışığından ve çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
 • Hem Zencefil Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü ürününü Tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Beklenmeyen etki görüldüğünde bir hekime başvurunuz.
 • Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen Hem Zencefil Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü ürünü ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız!
 • Zencefil Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü ürününü kullanırken Yanıcı parlayıcı patlayıcı maddelerden uzakta ve Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız.
Hem Zencefil Yeşilçay Kokulu Çubuk Tütsü 20li Ürünü Açıklaması:
HEM ZENCEFİL YEŞİLÇAY KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ
Hem Marka Zencefil Yeşilçay kokulu tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokuları ile kaplamasını sağlarsınız. Hoş koku tütsü çeşitliliği ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huzur katan tütsü ürünleridir.

Zencefil Yeşilçay Kokulu Tütsü Kullanımı:
Zencefil Yeşilçay kokulu Çubuk tütsünün ucu ateş ile tutuşturulur. 5-10 saniye bekledikten sonra üfleyerek veya el ile hafifçe sallanır. Yanan alevli ateşin sönmesi ve sadece ucunda kor ateş kalması sağlanır.
Zencefil Yeşilçay kokulu tütsünün kendi cazibesinde tütmesi, tütsülemesi sağlanır. Zencefil Yeşilçaylı tütsüyü Buhurdanlık, çiçek saksısı dibi toprağına veya ateşi ile zarar vermeyecek uygun bir yere yan veya dik olarak tutturulur.
Küçük çocukların ulaşamayacağı yerlerde tütsüleme sağlayınız. Kendi cazibesi ile yaklaşık olarak 45dk. kadar tütsüleme sağlar. İsteğe göre kor ateşi söndürülüp, daha sonra tekrar aynı şekilde ucu yakılıp tütsüleme sağlanabilir.

HEM ZENCEFİL YEŞİLÇAY KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

HEM ZENCEFİL YEŞİLÇAY KOKULU ÇUBUK TÜTSÜ

ZENCEFİL YEŞİLÇAY KOKULU 20 ÇUBUK TÜTSÜ

 

Değerli Müşterimiz,

 
Firmamızdan kargo ile gönderilen ürünleri teslim alırken lütfen aşağıdaki konulara dikkat ediniz :
 
 • Pakette hasar, ezilme, deformasyon vb görülmesi halinde kargo teslim evrakını imzalamayınız ve kargoyu kesinlikle kabul etmeyiniz.
 • Kargo teslim evrakını imzaladığınız andan itibaren, paketi teslim almasanız ya da paket içerisindeki ürün hasarlı olsa dahi kargo firmasından hiçbir şekilde hak talep edilememektedir.
 • Kargo teslim evrakını imzalamanız, paketi sağlam ve hasarsız olarak teslim aldığınız anlamına gelmektedir.
 • Kargo teslim evrakı imzalanmış hasarlı paketlerden çıkabilecek hasarlı ürünlerle ilgili, kargo firması tarafından hiçbir şekilde tazmin işlemi yapılmamaktadır.
Firmamızdan kargo ile gönderilen ürünleri teslim alırken lütfen aşağıdaki konulara dikkat ediniz
 
 
Pakette hasar, deformasyon vb görülmesi durumunda :
 
 • Kargoyu kabul etmeyiniz ve teslim evrakını imzalamayınız.
 • Satış Sonrası Hizmetler (SSH) için bilgi veriniz.
 • Hasarlı paket firmamıza ulaşıncaya kadar tarafınıza yeni bir ürün gönderilmemektedir.
 • Ancak dilerseniz yeni bir ürün satın alabilirsiniz.
 • İlk gönderilen ürün için yaptığınız ödeme, hasarlı paket firmamıza ulaştıktan sonra takip eden ilk Salı günü hesabınıza veya kartınıza iade edilir.


Kargo Süreçleri
 
Önemli Hatırlatma:
 
 • Depomuzda yapılan tüm kargo işlemleri, ürünün; irsaliye numarası, fiziksel kontrolü, paketlenmesi ve kargo görevlisine teslimi dahil olmak üzere yüksek hassasiyet ve kontrollü bir şekilde yapılmaktadır.
 • Bu şekilde, ürünlerin tam bir denetim altında ve %100 sağlam olarak kargo firmasına teslim edilmesi sağlanmaktadır.
 • Buna rağmen imzalayıp teslim aldığınız paketin içerisinden hasarlı ürün çıktığını iddia etmeniz durumunda, öncelikle Satış Sonrası Hizmetler (SSH) için bilgi veriniz.
 • SSH Bölümü gerekli inceleme ve araştırmayı yaptıktan sonra tarafınıza geri dönüş sağlayacaktır.
 • Bu tür durumlarda, teknik personelimizin -hasarlı ürün ve gönderilen paketin incelenmesi dahil- ulaşacağı sonuç esas kabul edilecektir.
 • Tazmin, kısmi tazmin ya da yüzde yüz müşteri sorumluluğu (kullanıcı hatası) bu esas çerçevesinde değerlendirilecektir.
Yorum yapabilmek için Giriş Yapın veya Üye Olun

Henüz yorum yapılmadı.
TEK TIKLA GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
Sitemiz üzerinden güvenli alışverişin tadını çıkarın.
HIZLI TESLİMAT
Siparişleriniz en kısa sürede elinize ulaşır.
SORUNSUZ İADE
Aldığınız ürünleri kolay iade edin.
MOBİL UYGULAMA
Mobil uygulamamız üzerinden siparişlerinizi takip edin.